השירותים שלנו

עיצוב פנים והום סטיילינג

עיצוב פנים הוא עולם ומלואו, התחום רחב ונע משיפוץ יסודי ובנייה מחדש של חללים, ועד הלבשה של הבית בצבעים חדשים, ריהוט, אביזרי אווירה ונוי ועוד.

העיצוב מחייב יכולת ראייה ייחודית, כלומר, יכולת להביט על המרחב הקיים לפני השיפוץ, ולדמיין את השינויים והתוספות העתידיות שיובילו לתוצאה מדויקת שהלקוח מחובר אליה, ונהנה לקום בה כל בוקר מחדש. תפקידי הוא לעזור גם לכם לראות את המראה העתידי הסופי ביחד איתי.

שירותי עיצוב הפנים שלי מיועדים לזוגות צעירים, משפחות וגם בני הגיל השלישי, וכל מי שמעוניינים לעצב את הבית שלהם כפי שחלמו. אם זו דירה ישירות מקבלן, דירת יד שנייה או בית שזקוק לשיפוץ, כולם ללא הבדל גודל וצבע.

שלושה דברים על עיצוב בית והום סטיילינג

  • את עיצוב הבית אנחנו עושים ביחד, אתם ואני. אני אציג לכם אפשרויות, דוגמאות, סגנונות והסברים. אתם תגיבו, תשאלו וביחד נתחדד, עד שיש תוצר שהוא מצד אחד החלום של שלכם, ומצד שני הוא בר ביצוע.
  • חשיבה ותכנון של עיצוב פנים כולל אצלי, באופן אוטומטי גם חשיבה ממקסמת. ניצול נכון ומקסימלי של חללי המבנה, מקסום של מקומות אחסון (אפילו בחללים קטנים) וכמובן מקסום פרקטיות של ריהוט ואביזרים.
  • הום סטיילינג היא פעולה משלימה של עיצוב, לא כחלק חובה, אך כחלק מומלץ. בחירת הלבוש של הבית המשופץ, וילונות, שטיחים, ריהוט, תמונות, חפצי נוי ושאר האקססוריז צריכים להשתלב ולהתחבר לסגנון שנבחר בתחילת התהליך. אני אהיה איתכם גם בחלק הזה, אעזור, אכוון והציע.

מרגישים שהגיע הרגע שלכם לבצע שינוי משמעותי בדירה? עוברים לדירה חדשה ורוצים לתכנן אותה בצורה מדויקת ומוקפדת? אני הכתובת שלכם לתכנון ועיצוב שמקשיב לכם, מדבר אתכם ומתבסס על עשור של ניסיון.

תכנון פנים

תכנון פנים הוא המעטפת של עיצוב הפנים וכולל סדרה של פעולות שנועדו לשנות את המבנה והצורה הפנימית של הבית הדירה או העסק והוא מתאים גם לשיפוץ מאפס.

תכנון פנים כולל הריסת קירות ובנייה, הזזת קירות, בניית קירות גבס, הנמכות גבס, החלפת חלונות ותריסים ועוד. ברמה הכללית, מדובר על מיצוב מחדש של תכנון הבית, חלוקה חדשה ועדכנית של החללים בבית, הכנסת אור, תוך כדי מתן דגש על מקסום השטח וניצול נכון של המרחב.

תכנון פנים בבתים פרטיים נותן אפשרות גם לשלב את החצר ואת הירוק לתוך הבית עצמו, יצירת פתחים גדולים והוספת אור טבעי.

תכנון פנים אמנם לא חייב לכלול גם עיצוב פנים, עם זאת, הגיוני ששניהם ייעשו ביחד בכדי להגיע לתוצאה המשולמת עבור כל לקוח. את התמונה הכוללת ניתן להשלים עם שירות הום סטיילינג שנותן דקויות ופינישים חשובים.

אני כאן כדי להעניק שירות משולב לבחירתכם הכולל תכנון פנים, עיצוב פנים והום סטיילינג. שירות מלא, מההתחלה ועד הסוף, עם ליווי לכל אורך הדרך ועד לתוצאה שתהיו שלמים איתה ומחוברים אליה.

אם יש לכם חלומות על עיצוב הבית, אני הכתובת שלכם לפתרון החלום והגשמתו. צרו איתי קשר או השאירו פרטים בטופס, ונדבר על הגשמת החלום.

תכנון ועיצוב מבנים מסחריים

בעלי עסקים יודעים, כל רגע בחיים העסקיים הוא תחרות עם עסקים מתחרים אחרים, על מכירות, לקוחות, מוניטין, שירות ואפילו על כוח אדם.

תכנון ועיצוב פנים של מבנים מסחריים הוא אחד הכלים המשפיעים בהתמודדויות העסקיות הללו, בדגש על עסקים המתקיימים במבנים קיימים פיזיים. פעמים רבות המבנה הפיזי, המראה החיצוני הוא המסר והרושם הראשוני שהלקוח, משקיעים, עובדים מקבלים כשפוגשים אותו ויש לו השפעה רבה על המשך ההתנהלות שלהם.

עסקים כמו חנויות, אולמות תצוגה, בתי קפה, מסעדות, משרדי קבלת קהל עסקיים ואחרים, יכולים לשפר את המסר ולהעצים את המוצר או השירות באמצעות עיצוב מתאים של החלל העסקי.

תכנון ועיצוב מבנים יודע ליצור מרחב מותאם למטרה ולאופי של העסק:

  1. עיצוב משרדים ומרחבי עבודה – יצירת מרחב פרקטי ויעיל העונה לצרכים של העובדים, מייצר הנאה, נוחות, חיבור ומחויבות למקום העבודה.
  2. עיצוב ששם בראש את הלקוח – במרחבים עסקיים המיועדים לקבלת לקוחות, חשוב ליצור סביבה מזמינה, נעימה, מקצועית ומודרנית. מרחבים מעוצבים מעבירים הרגשה נוחה, הם מעודדים שיחה ותורמים באופן ישיר לחוויית השירות של הלקוח. מכאן אתם כבר יודעים בעצמכם, לקוח שנהנה מחוויית שירות ברמה גבוהה ומסביבה נעימה ומחבקת, הוא לקוח חוזר.

בעלי עסקים, עיצוב המותאם לעסק הוא החתיכה החסרה להשלמת השירות שלכם. השאירו פרטים בטופס ויחד נמצא את ה”חתיכה” המתאימה ביותר עבורכם.

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פתח צ'אט
זקוק לעזרה?
שלום 👋
אני יכול לעזור לך?